Leśnik Margonin
Leśnik Margonin Piotr Ślęzak
Polonia, Leśnik, Kłos, Sokół i Iskra rozegrały swoje mecze kontrolne.

W weekend drużyny z powiatu chodzieskiego rozegrały kolejne sparingi piłkarskie.

Polonia Chodzież zagrała w Wągrowcu z Leśnikiem Margonin. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały po kilkanaście okazji do zdobycia bramek. Jednak pierwszą bramkę dla Polonii w 27 minucie strzelił Kuba Szołdra po podaniu Wiktora Moskalika. Po przerwie w 51 Patryk Pisula z Leśnika wyrównał na 1:1, a w 77 minucie Hubert Kubiaczyk zdobył zwycięskiego gola dla Polonii po podani Wiktora Moskalika.

Leśnik Margonin kolejny sparing zagra w sobotę 5 marca w Margoninie o 15.00 z Mieściskiem.

Iskra Wyszyny zagrała w Kaczorach ze Zjednoczonymi i wygrała 3:2, dla Iskry bramki zdobył Hubert Walkowiak dwie po asystach Szymona Opary i Filipa Ludowicza, trzecia bramkę zdobył Daniel Gapiński po asyście Huberta Walkowiaka.

Kłos Budzyń na własnym boisku wygrał z Sokołem Mieścisko 5:1, dla Kłosa bramki zdobyli: Szymon Troczyński, Robert Troczyński, Ariel Borucki i dwie Kacper Fifer.

Sokół Szamocin zagrał z Budzyniem II i wygrał 3;1, dla Sokoła bramkę zdobył Piotr Gryczka, jedną zawodnik testowany i trzecią dobrze zapowiadający się osiemnastoletni Oskar Ornowski.
W sobotę 5 marca Sokół u siebie zagra z Wełną Rogoźno.