Drużyny z powiatu chodzieskiego rozegrały swoje mecze piłkarskie

Drużyny z powiatu chodzieskiego rozegrały swoje mecze piłkarskie i jak zwykle było dużo emocji po wygranych, a także rozczarowanie po przegranych.

W ostatni weekend i poprzedni czwartek drużyny z powiatu chodzieskiego rozegrały swoje mecze ligowe.
Polonia Chodzież wygrała w rewelacyjnym stylu, swoje mecz wygrali w końcu Leśnik Margonin i Korona Stróżewo. Wygraną zaliczyła również Iskra Wyszyny. Remis Leśnik II Margonin, Kłos i Kłos II przegrały, a Sokół Szamocin rozegrał tylko pierwszą połowę, a druga odbędzie się w połowie czerwca.
W czwartek 30 maja Polonia Chodzież rozegrała mecz wyjazdowy w Ostrowie z Centrą, który w rewelacyjnym stylu wgrała 4:0. Dla Polonii bramki zdobyli: dwie - Corea, po jednej Saba Gigadaszwili i Sebastian Kościański.

V liga

Kłos Budzyń zagrał w Gołańczy z liderem i przegrał 1:2. Choć Kłos po brawurowej akcji i bramce Artema Szewczuka prowadził 1:0, ale na początku drugiej połowy dobra passa minęła. Ręka i podyktowany karny dla Zamku Gołańcz zamienił wynik na 1:1, a kilka minut później gospodarze strzelili zwycięskiego gola na 2:1.
Dobrze poradził sobie Leśnik Margonin wygrywając 4:1 z Sokołem Pniewy. Dla Leśnika bramki zdobyli: Paweł Kurnik, Cyprian Niepolski, Sebastian Górzyński i Karol Seidel.
Korona Stróżewo zmieniła trenera i od ubiegłego tygodnia trenerem nie jest już Hubert Pilarski, a pełniącym obowiązki trenera jest Tomasz Gerke. Korona rozegrała mecz z Wełną Skoki i to było skromne, ale pierwsze zwycięstwo od dłuższego czasu. Po bramce Michała Danielczyka Korona wygrała 1:0.

Okręgówka

W klasie okręgowej rewelacyjnie radzi sobie Sokół Szamocin: jest liderem z 7 punktową przewagą nad drugim zespołem w tabeli Iskrą Szydłowo. Nasz lider 30 maja spotkał się z MKP Powiat Pilski. Niestety, zespoły rozegrały tylko jedną połowę, bo przyszła ulewa i nie można było meczu kontynuować. Druga połowa zostanie rozegrana w środę, 12 czerwca, o godzinie 19.00 w Szamocinie.

Klasa A

Kłos II Budzyń przegrał w Bronisławkach 2:4. Natomiast Iskra Wyszyny wygrała w Jedrzejewie 5:2, dla Iskry bramki zdobyli: D.Gapiński (H.Walkowiak), H.Walkowiak (J.Fryska), D.Gapiński (M.Laskowski), M.Bednarek (H.Walkowiak) i H.Walkowiak (S.Mostaler).