Puchary i medale na Gim-Show dla Chodzieskich tancerek z „Relaksu”

Sukcesy chodzieskich tancerek z "Relaksu"

W sobotę 4 czerwca w Gdyni tancerki ze Studia Tańca i Ruchu „RELAKS” pod kierunkiem Iwony Kasprzyk prezentowały swoje umiejętności rywalizując z najlepszymi tancerzami z całej Polski na Międzynarodowym Festiwalu Gimnastyczno – Tanecznym GIM SHOW 2022.

Studio Tańca i Ruchu „RELAKS” Iwony Kasprzyk reprezentowały: zespół AKCENT, zespół MINI AKCENT i zespół DYNAMIK. Chodzieskie zespoły zaprezentowały wysoki poziom umiejętności taneczno-gimnastycznych zdobywając puchary.

Zespół Akcent w kategorii tanecznej (14-25 lat) zdobył drugie miejsce i srebrne medale. Zespół MINI AKCENT w kategorii tanecznej (10-13 lat) również zdobył drugie miejsce i medale srebrne. Natomiast zespół DYNAMIK, najmłodsze chodzieskie zawodniczki z RELAKSU w kategorii gimnastycznej (10-13 lat) zdobyły trzecie medalowe miejsce. Na uwagę zasługuję fakt, że w tym zespole najstarsza zawodniczka skończyła dopiero 10 lat a najmłodsza siedem.

W najstarszej kategorii wiekowej duety taneczne (14-25 lat) drugie miejsce wywalczyły Patrycja Doręgowska i Amelia Wielądek, natomiast Kinga Walczak i Angelika Wypich w kategorii duety taneczne (10-13 lat) zdobyły brązowe medale klasyfikując się na 3 miejscu. Zaraz za nimi Duet Kinga Bartosz i Kinga Wyrwa uplasowały się na czwartym miejscu w tej samej kategorii.

W kategorii tanecznej solo wyróżnienie zdobyła Julia Soboń.
W kategorii solo gimnastyczne (14-25 lat) pięknie zaprezentowała się Zofia Twardowska zdobywając drugie miejsce.
Wszyscy młodzi tancerze powrócili do Chodzieży szczęśliwi z medalami na szyi i trzema pucharami. Życzymy im dalszych sukcesów.