Polonia Chodzież z kompletem punktów w meczu z Koroną Piaski

Polonia Chodzież wygrała kolejny mecz, tym razem ciekawy i ciężki mecz rozegrali z zespołem Korona Piaski.

W niedzielę 26 maja Polonia Chodzież podejmowała Koronę Piaski na boisku w Dziembowie.

Polonia od początku intensywnie atakowała i już w 14 minucie Jakub Zbieralski popisał się świetnym strzałem zdobywając pierwszego gola dla gospodarzy 1:0. Polonia w 38 minucie po ekstra bramce Dawida Chmielnickiego prowadziła już 2:0.

Po przerwie w 50 minucie poloniści faulowali w swoim polu karnym i sędzia zarządził rzut karny, którego goście skutecznie wykorzystali na 2:1. Od tego momentu gra znacznie przyspieszyła po obu stronach i także przełożyła się na bardziej brutalną grę, sędzia pokazał kilka żółtych kartek.

W 66 minucie ponownie Jakub Zbieralski znowu popisał się fenomenalną grą i strzałem podwyższającym na 3:1 dla Polonii. Gra jeszcze przyspieszyła, goście pod koniec meczu strzelili jeszcze jednego gola i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Polonii 3:2. Mecz obejrzało 219 kibiców.

Dawid Jasiński trener Polonii:

W pierwszej połowie rozgrywaliśmy mecz na swoich zasadach, była to bardzo dobra połowa w naszym wykonaniu. Druga połowa zaczyna się nerwowo, podyktowany rzut karny dla rywali i od tego czasu w naszej grze wkradła się nerwowość, do samego końca musieliśmy walczyć o korzystny rezultat. Dopisujemy 3 pkt i to jest dzisiaj najważniejsze.