Polonia Chodzież rozgromiła Błękitnych Wronki [ZDJĘCIA]

W sobotę 10 października Polonia Chodzież podejmowała Błękitnych Wronki

W sobotę 10 października Polonia Chodzież podejmowała Błękitnych Wronki. Polonia początek spotkania rozpoczęła bardzo dobrze bo już w 13 minucie Jakub Zbieralski z rogu mocnym kopnięciem podał do Oskara Machowskiego, a ten fantastycznie z główki umieścił piłkę w bramce Błękitnych na 1:0.
Goście nie tracili czasu i atakowali tak skutecznie, że w 28 minucie zdobyli wyrównującą brankę na 1:1. Gra była coraz bardziej zacięta, ataki na bramki po jednej i po drugiej stronie i w 35 minucie Wiktor Moskalik po indywidualnej akcji z kilku metrów lekkim kopnięciem po ziemi zdobył drugiego gola dla Polonii na 2:1. Tuż przed przerwą po faulu Sebastian Purczyński wykonał przepięknie rzut wolny, po którym piłka z niesamowitą prędkością wpadła do bramki Wronek na 3:1.
Po przerwie jeszcze w 53 minucie Wiktor Moskali podprowadził piłkę pod bramkę gości, a tam Rafał Bonusiewicz z czwartego metra zdobył czwartą bramkę dla Polonii. Mecz zakończył się wygraną Polonii 4:1, który obejrzało 140 kibiców, niestety nie wszyscy zostali wpuszczenie ze względów na ograniczenie epidemiologiczne.