Złoty medal chodzieskiego judoki podczas Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci i Młodzików

UKS Judo
Zawodnicy UKS Judo Chodzież zdobyli kilka medali na Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Kaczorach. Jeden z zawodników zdobył złoty medal.

W sobotę 9 marca odbył się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Kaczorach.
Nie zabrakło zawodników UKS Judo Chodzież.

Alex Langenau nie zawiódł po zaciętych 4 bojach nie miał sobie równych i zdobył dla klubu złoty medal. Jan Podolski judoka nie lubi schodzić z podium wywalczył brązowy krążek.

W kategorii Młodzików czołowi zawodnicy UKS Judo Chodzież zaczęli sezon właśnie startem w Kaczorach.
Adrian Grela dobrze już nam znany zawodnik zdobywa brązowy medal w wadze do 55 kg. Szymon Białczyk zajmuje 4 miejsce w wadze do 66kg.
Trenujemy, wyciągamy wnioski i szykujemy się na następne zawody mówią trenerzy Bernard i Ilona Ziembikiewicz.