Wysoka wygrana Korony Stróżewo nad Orkanem Chorzemin

Korona Stróżewo rozegrała kolejny dobry mecz, tym razem przeciwnikiem była drużyna z Chorzemina. Koroniarze bez większego problemu poradzili sobie z gośćmi wygrywając 4:0.

W sobotę 21 października Korona Stróżewo podejmowała zespół Orkan Chorzemin. Koroniarze bez problemu poradzili sobie z drużyną z Chorzemina strzelając cztery bramki. Po dwie Adam Urbański i Kamil Kosiński.

Michał Garczyński trener Korony Stróżewo:

Mecz od początku był pod naszą kontrolą, dość szybko strzelona bramka dała nam sporo pewności w grze. Do 30 minuty mieliśmy jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku i praktycznie na zamknięcie tego spotkania. Niestety nie udało się to nam i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Początek drugiej połowy dość nerwowy, daliśmy się trochę zepchnąć do defensywy. Bramka na 2:0 zamknęła mecz.