Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Turniej piłki halowej w Chodzieży: Firmy grały o Puchar Starosty [FOTO]

ANK
Turniej piłki halowej w Chodzieży: Firmy grały o Puchar Starosty [FOTO] ANK
Niedzielny (24 listopada) turniej piłki halowej w Chodzieży przyciągnął aż dwanaście drużyn, które stanęły do walki o główną nagrodę - czyli Puchar Starosty. Zawodnicy reprezentowali lokalne zakłady pracy i instytucje

Niedzielny (24 listopada) turniej piłki halowej w Chodzieży przyciągnął aż dwanaście drużyn, które stanęły do walki o główną nagrodę - czyli Puchar Starosty. W imprezie wzięły udział reprezentacje lokalnych zakładów pracy i instytucji, takich jak urzędy gmin, policja czy straż pożarna.

Pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy Urzędu Gminy Chodzież, którzy w meczu finałowym wysoko (5:1) pokonali "Budowlanych" Stróżewo.

Nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju otrzymał Maciej Dąbrowski, dla najlepszego bramkarza - Tomasz Mazur, a dla najlepszego zawodnika - Michał Andrzejczak. Przyznano też nagrodę Fair Play, która trafiła do "Rolników Wyszynki".

Dodajmy, że turniej piłki halowej w Chodzieży zorganizowały wspólnie Stowarzyszenie Piłkarskie ChKS "Polonia-Oldboy" i MOSiR Chodzież.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67