Turniej karciany Bośka-kop w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu

Tym razem udział wzięło 38 zawodników z różnych miejscowości – nie tylko gminy Budzyń. Zwycięzcą okazał się mieszkaniec Budzynia Stanisław Okupniak, który zdobył 492 punkty, drugi był Mirosław Jabłoński z 484 pkt, a trzeci Zenon Janiczak z 478 punktami.

W niedzielę 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbył się czwarty turniej karciany Bośka-kop.

Z opóźnieniem zostali nagrodzeni również gracze z turnieju z dnia 05.11 2023 . Został wtedy popełniony duży błąd w liczeniu punktów, który musiał być wyjaśniony. Po obliczeniach okazało się, że czołowe miejsca zajęli :