Świetna gra zawodniczek z UKS Olimpijczyk Budzyń

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
Piłka ręczna

W sobotę 9 października w hali Szkoły Podstawowej w Budzyniu rozegrano mecz piłkarek ręcznych o mistrzostwo wielkopolskiej III ligi kobiet pomiędzy UKS Olimpijczyk Budzyń, a MLUKS „Orlik” Kcynia.

Pierwsze minuty meczy to zdecydowana przewaga zawodniczek z Kcyni, punkt za punktem. Z czasem zawodniczki z Budzynia odrabiały straty, ale do samego nie było pewne kto wygra. Na szczęście w ostatnich minutach meczu rzut karny skutecznie wykorzystała Agata Zych z UKS Olimpijczyk Budzyń, który okazał się zwycięski. Wynik meczu 25 - 24 dla Budzynia.

Okazuje się że piłka ręczna to bardzo kontuzyjny sport, jedna z zawodniczek UKS Olimpijczyk Budzyń doznała ciężkiej kontuzji lewego kolana i została odwieziona do szpitala.

Skład Budzynia: Pilarska Dajana br (kontuzja) Kalkowska Martyna br, Kubanek Daria br, Zych Agata, Zielińska Wiktoria, Lewandowska Magdalena, Ksycka Paulina, Łochowicz Justyna, Krajewska Aleksandra, Szymanowicz Katarzyna, Nowak Izabela, Burzyńska Julia.

Jarosław Dajczak trener UKS Olimpijczyk Budzyń: Mecz walki obfitujący w dużo błędów z każdej strony... Całe szczęście to zespół z Budzynia popełnij o jeden błąd mniej.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie