Sparingowe derby. Leśnik Margonin kontra Sokół Szamocin

Tobiasz Janiszewski, Mariusz Kościański, Wiktor Andryszak i Sebastian Przygłodzki Piotr Ślęzak
Ostatnie mecze sparingowe. Za tydzień początek nowego sezonu

W sobotę 6 sierpnia Leśnik Margonin rozegrał ostatnim mecz treningowy przed rozpoczęciem sezonu z zespołem Sokół Szamocin.

Sokół Szamocin pod wodzą nowego trenera Piotra Duberta rozpoczął dobrze zdobywając pierwszą bramkę z rzutu karnego już w 17 minucie. Leśnik po golu Mariusza Kościańskiego wyrównał na 1:1 w 40 minucie.

Po przerwie w 59, 64 i 72 bramki zdobywał Tobiasz Janiszewski ustalając końcowy wynik na 4:1 dla Leśnika Margonin. Mecz obejrzało 92 kibiców.