Od lewej: Jakub Miller, Markos Cigenhagen,
Hubert Wypchło, Kacper Walczak, Mateusz Kadzban z siostrzeńcem  Collin Pieczyński, Mateusz Hejnicki i Mikołaj Kamiński
Od lewej: Jakub Miller, Markos Cigenhagen, Hubert Wypchło, Kacper Walczak, Mateusz Kadzban z siostrzeńcem Collin Pieczyński, Mateusz Hejnicki i Mikołaj Kamiński Piotr Ślęzak
Sokół kontra Tarnovia

W sobotę 5 czerwca Sokół Szamocin podejmował Tarnovię Tarnówka.
W pierwszych minutach mecze Sokół objął prowadzenie po golu Filipa Warnke później było kilka akcji z każdej strony, ale bez gola.

W 33 minucie po indywidualnej akcji Kacpra Walczaka, blisko bramki gości okiwał bramkarza Tarnówki i zdobył gola na 2:0.

W międzyczasie w 41 minucie Hubert Wypchło wyszedł na prowadzenie i podbiegając pod bramkę gości podał do Filipa Warnke, który zdobył bramkę na 3:0. I w ostatnich minutach pierwszej połowy i faul w polu karnych gości, rzut karny skutecznie wykorzystał Mateusz Kadzban na 4:0.

Po przerwie w 60 minucie bramkę zdobył Kacper „ Mały” Małachowski na 5:0, a w 65 Mateusz Kadzban podwyższył wynik na 6:0. Chwilę później goście zdobyli honorową bramkę na 6:1.

Na 7:1 bramkę zdobył Marcos Cigenhagen i 85 minucie najpiękniejszą bramkę meczu zdobył Mateusz Henjnicki na 8:0. Po tej bramce było poważne zamieszanie w polu karnym, agresywne zachowania zawodników i ostatecznie czerwoną kartę otrzymał bramkarz Tarnówki.
W ostatnich minutach meczu bramkę na 9:1 zdobył Hubert Wypchło.