Rewelacyjny, zwycięski mecz w wykonaniu Kłosa Budzyń

Kłos Budzyń odejmował Wartę Międzychód w zaległym meczu, który w rewelacyjnym stylu wygrał, ale Kłos będzie musiał rozegrać jeszcze jeden zaległy mecz w sobotę 2 grudnia.

W sobotę 25 listopada Kłos Budzyń podejmował w zaległym meczu zespół Wartę Międzychód w meczu o mistrzostwo V ligi.

Zanim mecz się rozpoczął trzeba było odśnieżyć boisko, bo od rana padał śnieg i prawie z półgodzinnym opóźnieniem mecz się rozpoczął.

Kłos rozpoczął bardzo dobrze bo już 9 minucie Jakub Łoś podał do Łukasza Gargolińskiego, który z 7 metra posłał piłkę do bramki gości na 1:0. W 38 minucie goście wyrównali na 1:1.

W 66 minucie bardzo piękną akcją rozpoczęli zawodnicy Kłosa. Artem Szewczuk z lewej strony mocnym kopnięciem precyzyjnie podał do Krystiana Schreiberta, który z 6 metra z przewrotki zdobył drugą bramkę na 2:1 i takim wynikiem mecz się zakończył, który obejrzało 37 kibiców.

Kłos w tym spotkaniu był zdecydowanie lepszym zespołem, który stworzył mnóstwo akcji, praktycznie akcja za akcją, szybka gra i w większości precyzyjne podania. Gratulacje dla zawodników.

Kłos Budzyń będzie miał bardzo długi sezon bo jeszcze w sobotę 2 grudnia rozegra ostatni zaległy mecz w Swarzędzu z Kobylnicą o 12.00.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa: Czekaliśmy na to zwycięstwo od 17 września. Bardzo dobra postawa zawodników przyczyniła się do tego że możemy cieszyć się z 3 punktów. Przeciwnik nalegał na przełożenie tego meczu i już byłem skłonny to zrobić, ale chłopacy stanęli na wysokości zadania i przed meczem odśnieżyli boisko, kosztowało ich to sporo sił. Jednakże na boisku pokazali, że nie jest wstanie złamać ich naprawdę nic. Tego zespołu chyba już nic nie zaskoczy! Teraz czeka nas ostatni mecz do którego chcemy się optymalnie przygotować.