Rewelacyjny mecz Kłosa Budzyń z KP Piła w V lidze

Kłos Budzyń rozegrał kolejny zwycięski mecz w V lidze tym razem rywalem była drużyna z Piły KP. Mecz obfitował w bardzo dużo akcji po obu stronach, ale jednak zawodnicy Kłosa w rewelacyjnym stylu wygrali te zawody.

W sobotę 26 sierpnia Kłos Budzyń podejmował zespół KP Piła w meczu o mistrzostwo V ligi. Był to bardzo ciekawy mecz dużo akcji po obu stronach, ale dopiero w 44 minucie Kłos wyszedł na prowadzenie po bramce Mikołaja Michałowskiego zdobytego z rzutu karnego po faulu na 1:0.

Tuz po przerwie bardzo ładna akcję rozpoczął Filip Czerwiński podając do Artura Bredowa, który z bliska strzelił drugą bramkę dla Kłosa na 2:0 i takim wynikiem mecz się zakończył.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń:

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Przede wszystkim zespół realizował założenia taktyczne, dzięki czemu Piła nas niczym nie zaskoczyła i To my mieliśmy kontrolę nad przebiegiem całego spotkania. Teraz czas na radość, a od poniedziałku misja - Oborniki.