Rekordowa frekwencja na meczu barażowym Kłosa Budzyń z Pelikanem Grabów

Mecz barażowy ściągnął do Budzynia tłumy kibiców.

W środę 22 czerwca Kłos Budzyń podejmował zespół Pelikan Grabów nad Prosną w meczu barażowym o awans do V ligi. Na budzyński stadion o godzinie 19.00 przybyło prawie tysiąc osób to jest rekord bo takich tłumów na meczu Kłosa jeszcze nie było. Goście musieli przejechać prawie 250 km. żeby dotrzeć do Budzynia.

W tym meczu obie drużyny interesowała tylko wygrana. Kłos rozpoczął bardzo dobrze bo już w 15 minucie Artur Bredow zdobył pierwszą bramkę na 1:0, ale goście pięć minut później po bramce Mateusza Maciaczyka wyrównali na 1:1.

W przerwie meczu krótki pokaz żonglerki piłką zaprezentował znany trzecioligowy niegdyś piłkarz Marek Mikołajewicz.

Po przerwie Mikołaj Michałowski błyskawicznie podwyższył wynik dla Kłosa na 2:1. Taki wynik utrzymywał się, aż do 83 minuty kiedy to Mikołaj Szlacheta zdobył wyrównującą bramkę dla Grabowa i takim wynikiem mecz się zakończył.

Mecz rewanżowy odbędzie się w Grabowie nad Prosną w niedzielę 26 czerwca o godzinie 14.00. Zarząd Kłosa organizuje wyjazd kibiców na ten mecz.

Tomasz Górzny prezes Kłosa:

Nie do końca spełniliśmy oczekiwania, ale teraz trzeba jechać wygrać mecz rewanżowy. Jesteśmy pełni optymizmu