Puchar Polski Korona Stróżewo- Kłos Budzyń [ZDJĘCIA]

W środę 12 sierpnia rozegrano mecz Pucharu Polski pomiędzy Koroną Stróżewo, a Kłosem Budzyń

W środę 12 sierpnia rozegrano mecz Pucharu Polski pomiędzy Koroną Stróżewo, a Kłosem Budzyń. Koroniarze rozpoczęli szybki akcjami, kiedy to w 8 minucie Patryk Polak zdobył pierwszą bramkę na 1:0. Zawodnicy Korony nie zwalniali w 20 minucie najpotężniejszy zawodnik na boisku Michał Andrzejczak podwyższył wynik na 2:0. Filip Czerwiński z Kłosa zdobył bramkę w 27 minucie i chwilę później świetnie grający pierwszy raz po kilkuletniej kontuzji Wojtek Brychczyński zdobył wyrównującą bramkę na 2:2. Po przerwie w 68 minucie Radek Jopp z Korony zdobył trzecią bramkę i na koniec jeszcze zawodnik Kłosa wbił bramkę samobójczą. Mecz zakończył się wygraną Korony 4:2, który obejrzało 61 kibiców.

Włodzimierz Michalski trener Kłosa: Graliśmy młodszym rocznikiem bo takie było założenie, aby nabyć doświadczenia. Mecz do końca był otwarty i pozytywnie oceniam spotkanie.

Michał Andrzejczak prezes Korony: Dramat, dramat, dramat.