Ciężki mecz Sokoła Szamocin ze Stellą Białośliwie.

Błażej Kadzban ( białe stroje ) strzelec bramki dla Sokoła
Błażej Kadzban ( białe stroje ) strzelec bramki dla Sokoła Piotr Ślęzak
Sokół Szamocin podejmował Stellę Białośliwie

W sobotę 24 kwietnia Sokół Szamocin podejmował Stellę Białośliwie w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej. Dla Sokoła miał to być łatwy mecz, ale okazało się zupełnie inaczej.

Stella Białośliwie zdobyła bramki w 15 i 18 minucie na 0:2 ( Piotr Gryczka i Hubert Czarnota )
W 41 minucie Błażej Kadzban po podaniu Kuby Szołdry strzelił honorową bramkę dla Sokoła na 1:2 i takim wynikiem mecz się zakończył.

Włodzimierz Małachowski trener Sokoła: Dwa błędy rzutowały na cały mecz i tak to później wyglądało. Tutaj pasuje słynne piłkarskie powiedzenie „ piłka jest okrągła, a bramki są dwie”

Mateusz Kadzban kapitan Sokoła: Pierwsze 30 min niestety, ale przespaliśmy. Dwa nasze błędy i było 0:2. Obudziliśmy się po bramce kontaktowej, mieliśmy później dwie poprzeczki i słupek ale niestety nic nie chciało wpaść, brakowało też nam trochę szczęścia. Ogółem słaby mecz w naszym wykonaniu. Gratulacje dla Stelli.