Przepychanki na meczu Iskry Wyszyny i Rożnovia Rożnowo

Niektórzy nie mogli opanować emocji.
Niektórzy nie mogli opanować emocji. Piotr Ślęzak
Przepychanki w Wyszynach

W sobotę 25 września rozegrano mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy Iskrą Wyszyny, a Rożnovią Rożnowo. Iskra Wyszyny to całkowicie nowy zespół, ale jak się okazało bardzo waleczny. Już w pierwszej połowie Iskra wyszła na prowadzenie po golu Damiana Gapińskiego w tej części zespół z Wyszyny mógł jeszcze kilka razy zdobyć bramkę jednak zabrakło trochę szczęścia.

W drugiej połowie goście zdobyli wyrównującego gola na 1:1 w międzyczasie dochodziło do licznych niesportowych zachowań, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Tuż po zakończeniu meczu jeden z zawodników Rożnovi miał pretensje do sędziego i zawodników Iskry, do których odnosił się wulgarnymi wyzwiskami, kiedy sędzia chciał zareagować to wtedy owy zawodnik przeniósł swoją agresję na sędziego popychając go kilkukrotnie. Na szczęście błyskawicznie zareagowali porządkowi, którzy opanowali cała sytuację. Zawodnik ostatecznie otrzymał czerwoną kartkę.

Marek Trzebny trener Iskry: Nasz zespół to bardzo młody i nowy zespół, ale nie przestraszyliśmy się tego meczu. Byłem pewien, że damy radę, a nawet w pierwszej połowie mogliśmy to rozstrzygnąć na naszą korzyść. Remis zasłużony.