Polonia Chodzież z wysoką wygraną. Leśnik i Korona bez punktów.

Zawodnicy Polonii Chodzież Oskar Machowski i Wiktor Moskalik od niedawna posiadacze dyplomu Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Piotr Ślęzak
Wygrana Polonii Chodzież

W sobotę 25 września Polonia Chodzież podejmowała Concordię Murowana Goślina w meczu o mistrzostwo V ligi.

Cały mecz praktycznie rozgrywany był pod dyktando Polonii Chodzież. Już w pierwszej połowie Wiktor Moskalik z Polonii zdobył dwie bramki i było 2:0.

W drugiej połowie zawodnicy Polonii zaatakowali z jeszcze większą siłą i zdobyli kolejnych pięć bramek. Strzelcami byli 54’ Nikodem Purczyński, 63’ Daniel Chmielnicki, 71’ Wiktor Moskalik i w 76’ i 88’ Hubert Kubiaczyk. Mecz zakończył się wygraną Polonii 7:0, który obejrzało 207 kibiców.

Dwaj zawodnicy Polonii zasługują na dodatkowe gratulacje: Wiktor Moskalik i Oskar Machowski, którzy w ostatnim czasie ukończyli studia na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne.

Natomiast porażki zaliczyli Korona Stróżewo przegrywając u siebie ze Spartą Szamotuły 0:2 i Leśnik Margonin przegrał w Poznaniu z Przemysławem aż 5:0.