Polonia Chodzież wiceliderem V ligi po meczu z Orkanem Śmiłowo

Hubert Kubiaczyk, Daniel Chmielnicki i Oliwier Kin z Polonii Chodzież
Hubert Kubiaczyk, Daniel Chmielnicki i Oliwier Kin z Polonii Chodzież Piotr Ślęzak
Polonia Chodzież zajmuje pozycję wicelidera V ligi ze stratą jednego punktu do lidera.

W niedzielę 26 marca Polonia Chodzież zagrała na wyjeździe w Śmiłowie mecz o mistrzostwo V ligi z tamtejszym Farmutil Orkanem.

Polonia Chodzież od samego początku intensywnie atakowała i już w 13 minucie prowadziła po bramce Huberta Kubiaczyka 0:1. Kilka minut później gospodarze strzelili sobie samobójczego gola i było 0:2. W 24 minucie Hubert Kubiaczyk ponownie strzelił bramkę na 0:3 i to były wszystkie bramki jakie w tym meczu wpadły.

Mecz zakończył się wygraną Polonii Chodzież, która zajmuje pozycje wicelidera 39 punktaki i ze stratą jednego punktu do lidera Pogoń Łobżenica.