Polonia Chodzież potwierdziła pozycję lidera V ligi

Jakub Zbieralski, Karol Herman, Michał Piwiński, Hubert Kantorowski, Daniel Chmielnicki, Dawid Chmielnicki i Patryk Ratajewski z Polonii Chodzież Piotr Ślęzak
Polonia Chodzież w 12 minucie prowadziła 3:0

W sobotę 15 października Polonia Chodzież podejmowała zespół Piast Kobylnica i w tym meczu także potwierdziła pozycję lidera V ligi.

Polonia błyskawicznie wyszła na prowadzenie, bo już w 2 i 5 minucie Dima Mamro zdobył dwie bramki na 2:0, a w 12 minucie Jakub Zbieralski podwyższył na 3:0, a goście odpowiedzieli dopiero w 87 minucie zdobywając honorową bramkę na 3:1, mecz obejrzało 202 kibiców. W tym meczu rozgrywanym w trudnych warunkach ( błotnisty teren ) na wyróżnienie zasługuje bramkarz Polonii Karol Herman i Michał Piwiński.

Polonia już od kilku tygodni utrzymuje pozycję lidera V ligi.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani