Piłka Nożna. Kłos Budzyń liderem V ligi wielkopolskiej

Kłos Budzyń liderem V ligi
Kłos Budzyń liderem V ligi Piotr Ślęzak
Kłos Budzyń jest obecnie liderem V ligi. To dopiero czwarta kolejka ale już pokazuje, którym drużynom idzie w tej rundzie wyraźnie lepiej.

W sobotę 2 września Kłos Budzyń wygrał mecz wyjazdowy w Obornikach i obecnie zajmuje pozycję lidera w V lidze. Sparta Oborniki w 10 minucie zdobyła pierwszą bramkę na 1:0, ale już 4 minuty później Kacper Gomulec podał wysoką piłkę na głowę Jakuba Łosia, który zdobył wyrównującą bramkę na 1:1.

W 77 minucie Artem Szewczuk technicznym, precyzyjnym i dalekim podaniem po ziemi oddał strzał na bramkę, gdzie tuż przed bramką Dominik Szymański dobił piłkę zdobywając drugą bramkę dla Kłosa, ustanawiając wynik spotkania na 1:2.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa:

Ciężki mecz, bo drużyna przeciwna postawiła wysoko poprzeczkę. Nie wygrali jeszcze meczu i było to widać że chcą za wszelką cenę urwać nam punkty. Stracona bramka nie podcięła nam skrzydeł wręcz przeciwnie, potrafiliśmy odrobić i zdobyć jedna bramkę więcej