Piłka: Korona Stróżewo liderem ligi po meczu z Nielbą? [ZDJĘCIA]

MH
Korona Stróżewo w pięknym stylu pokonała na własnym boisku drużynę Nielby II Wągrowiec. Czy zespół ze Stróżewa wyrasta na lidera ligi?

Zespół Nielby II Wągrowiec zamierza do końca walczyć o awans do IV ligi, stąd mecz w Strożewie z Koroną zapowiadał się ciekawie i emocjonująco. Jednak nikt nie spodziewał się, że już w kilka sekund po rozpoczęciu gry, drużyna Korony za sprawą Krzysztofa Troczyńskiego obejmie prowadzenie.

Piękne prostopadłe podanie Roberta Burego z własnej połowy boiska trafiło do napastnika gospodarzy, który wykorzystał okazję i zdobył pierwszego gola. Zespół Nielby II Wągrowiec doprowadził później do remisu, ale jeszcze przed przerwą drugą bramkę w 37 minucie ponownie zdobył Krzysztof Troczyński.

Po zmianie stron, w drugiej połowie wynik na 3:1 dla Korony podwyższył Kamil Kamiński.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67