Piękne spotkanie Sokoła Szamocin z Kłosem Budzyń

Porażka Sokoła

W środę 19 maja rozegrano mecz pomiędzy Sokołem Szamocin, a Kłosem Budzyń. Spotkanie obfitowało w szybkie akcje i bardzo ładną grę. W pierwszej połowie dla Kosa bramki dobyli: Kacper Gomulec i Dominik Szymański na 2:0, a w drugiej połowie honorową ramkę dla Sokoła Zdobył Filip Warnke na 1:2. Mecz obejrzało 68 kibiców.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń: Bardzo dobry mecz dla oka kibica, dużo sytuacji z jednej jak i z drugiej strony. Przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę dlatego cieszą trzy punkty, teraz w weekend możemy spokojnie odpoczywać i przygotowywać się do kolejnego spotkania.