Noteć Czarnków nadal liderem po meczu z Leśnikiem Margonin

Pierwszy wiosenny mecz Leśnika Margonin bez punktu

W sobotę 19 marca rozpoczęła się runda wiosenna V ligi tego dnia swój mecz rozegrał Leśnik Margonin, który zagrał z liderem Noteć Czarnków.

Leśnik bardzo intensywnie przygotowywał się na ten mecz jednak już w pierwszych minutach goście zdobyli pierwszą bramkę na 0:1. Goście nie zwalniali i w 30 minucie wykonali rzut wolny z 17 metra i Szymon Piekarski zdobył bramkę na 0:2.

Po przerwie 65 minucie podobna sytuacja Piotr Rychlewski z Noteci Czarnków zdobył bramkę na 0:3 i tuż przed końcem meczu goście zdobyli na 0:4. Zawodnicy Leśnika bardzo się starali, nie można im zarzucić braku woli walki, ale niestety kilka błędów zaważyło na takim wyniku.
Pierwszy wiosenny mecz w Margoninie obejrzało 178 kibiców.

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin:

Moim zdaniem na tle lidera ligi zaprezentowaliśmy się dobrze choć wiem że wynik na to nie wskazuje. Taktycznie oraz fizycznie nie ustępowaliśmy wyżej notowanemu rywalowi. Zabrakło nam bramki kontaktowej przy stanie 0-2 bo wtedy mecz ten mógł by się potoczyć inaczej.