Nasze drużyny piłkarskie grały w Pucharze Polski i w lidze.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Puchar i liga

W ubiegłym tygodniu nasze drużyny zagrały w Pucharze Polski czyli w dodatkowym konkursie piłkarskim i to była 1/16 finału.

Leśnik Margonin wygrał na wyjeździe z Błyskawica Nieżychowo 3:6, dla Leśnika Bramki zdobyli: Jan Fryska, Mieszko Piechocki, Patryk Pistula, Jakub Biegański i Jakub Kołak.

Polonia Chodzież wygrała w Rosku 1:2, dla Polonii bramki zdobyli: Kamil Zalewski i Rafał Bonusiewicz.

Niestety nie powiodło się Kłosowi Budzyń, który na własnym boisku przegrał z drużyną GLKS Wysoka 0:3, frekwencja kibiców na meczu to prawie 300. Korona Stróżewo przegrała z MKS Powiat Pilski 3:1, dla Korony bramkę zdobył Marcin Hadała. Najgorzej poradził sobie Sokół Szamocin, który przegrał u siebie z drużyną Noteć Czarnków 0:15.

Natomiast w lidze poszło naszym drużynom trochę lepiej. W weekend 18 i 19 września rozegrano następujące spotkania.

W klasie okręgowej.

Sokół Szamocin nie może się rozpędzić i kolejny raz przegrał, tym razem u siebie z Polonią Jastrowie 1:4. Dla Sokoła honorową bramkę zdobył Mateusz Kadzban.

W V lidze.
Leśnik Margonin podejmował AP Reissa i niestety uległ 0:1

Andrzej Zaborowski kierownik Leśnika: Dobry mecz naszych zawodników, mecz wyrównany na remi. Brakowało odrobinę szczęścia.

Korona Stróżewo zremisowała w Czarnkowie 3:3, dla Korony bramki zdobyli: Damian Śmigielski, który otrzymał wyróżnienie za ten mecz, Kamil Kosiński i Jędrzej Wiśniewski.

Polonia Chodzież mecz zagrała wyjątkowo w środę 22 września na wyjeździe z Wronkami i tak w pięknym stylu wygrała 1:3. Dla Polonii bramki zdobyli Hubert Kantorowski i Kuba Szołdra dwie.

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Dodaj ogłoszenie