Mieszkańcy powiatu chodzieskiego brali udział w Mistrzostwach LZS w tenisie stołowym.

Mistrzostwa LZS

W niedziele 26 września tenisiści gminy Budzyń reprezentowali powiat chodzieski w Wielkopolskich Mistrzostwach LZS w tenisie stołowym w Objezierzu.

Ogółem startowało 128 tenisistów w 4 kategoriach wiekowych – młodzik, kadet, junior, senior kobiet i mężczyzn.

Najlepiej wypadli w swych kategoriach zawodnicy : Dariusz Pawłowski z Budzynia w kategorii senior zajął 6 miejsce i 6 punktów, Zuzanna Michor z LZS Sokołowo Budzyńskie w kategorii junior zajęła 8 miejsce i zdobyła 5 punktów, Zuzanna Makowiecka z LZS Dziewoklucz i Miłosz Szynkiewicz z LZS Sokołowo Budzyńskie obydwoje w kategorii junior zdobyli 9 miejsca oraz Ilona Kosińska z LZS Dziewoklucz w kategorii kadet zdobyła 10 miejsce.
Dobrze również zagrali w swych kategoriach : Hubert Duda z LZS Wyszynki, Fabian Przybyła i Arkadiusz Binert z Wyszyn oraz Jakub Szynkiewicz i Joanna Łatka z LZS Sokołówo Budzyńskie.

Wszyscy startujący zajęli miejsca punktowane co w sumie dało 38 punktów i 7 miejsce.