Michał Strumnik Międzynarodowym Mistrzem Polski

Michał Strumnik i Adam Jankowski z Chodzieży startowali w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Dziwnowie. Zwycięzcą został Michał Strumnik

W ostatni weekend w Dziwnowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w żeglarstwie między innymi w klasie OK Dinghy w których startowało dwóch zawodników z Chodzieży byli to Michał Strumnik z Przygoda Chodzież i Adam Jankowski z Hals Chodzież.

Złoty medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Klasie OK Dinghy zdobył Michał Strumnik, drugi zawodnik z Chodzieży Adam Jankowski zajął 7 miejsce.

Michał Strumnik:

Jest dla mnie drugi złoty medal MP w żeglarstwie. Pierwszy zdobyłem w 2000 roku na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Rybniku. W dalszym ciągu moim trenerem jest Sławomir Dziubinski to już 30 lat. Teraz to jest już tylko hobby, które uprawiam w wolnym czasie.