Mecz derbowy Korona Stróżewo kontra Leśnik Margonin

Mecz derbowy pomiędzy Koroną Stróżewo, a Leśnikiem Margonin wygrali goście. Mecz obfitował w wiele ataków i kontrataków, ale ostatecznie padła tylko jedna bramka.

W sobotę 9 września Korona Stróżewo podejmowała Leśnika Margonin w meczu o mistrzostwo V ligi. Obie drużyny na przemian atakowały, ale ostatecznie dopiero w 65 minucie bramkę udało się strzelić Kamilowi Kosińskiemu z Korony na 1:0 i takim wynikiem mecz się zakończył.

Dawid Jasiński trener Leśnika Margonin:

Jak na derby przystało był to typowy mecz walki, dużo fauli, agresywnej gry. Dla nas ten mecz zaczął się najgorzej jak tylko mógł bo poważnej kontuzji doznał nasz najlepszy zawodnik Tobiasz Janiszewski. Pod koniec pierwszej połowy trafiamy w poprzeczkę, do przerwy jednak wynik był bezbramkowy. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry, bramkę straciliśmy w kuriozalny sposób, nasz obrońca podaję piłkę zbyt lekko do bramkarza a zarazem do przeciwnika, przeciwnik znalazł się w sytuacji 2 na 1 i strzelił w zasadzie do pustej bramki. Mieliśmy w końcówce spotkania jeszcze sytuacje sam na sam, której nie wykorzystaliśmy. Szkoda straconych punktów, drugi mecz z rzędu popełniany bardzo prosty błąd, który rzutuje na wynik spotkania.