Leśnik Margonin i Sokół Szamocin zdobyły po trzy punkty.

Leśnik i Sokół górą

Leśnik Margonin rozegrał mecz z zespołem Płomień Połajewo i wygrał 2:1, a Sokół Szamocin rozbił Fortunę Wieleń aż 8:0.

Andrzej Zaborowski kierownik Leśnika: Kolejny ciężki mecz. Prowadzenie dla naszej drużyny w 29' uzyskał nasz kapitan Dariusz Walczak. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji. Bramkę na 2:0 zdobył Sebastian Kościański w 64'. W 88' goście zdobyli kontaktową bramkę. Wynik do końca nie uległ zmianie i trzy punkty zostają w Margoninie. W sobotę zapraszamy na mecz ze Spartą Złotów na godz. 12:00.

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin: Przed meczem wiedzieliśmy że jesteśmy lepszą drużyną i musimy to udowodnić na boisku. Od samego początku tworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych z czego wykorzystaliśmy dwie. Na koniec meczu wkradło się małe rozluźnienie i rywal strzelił bramkę, ale spokojnie dowieźliśmy wynik do końca.

Dla Sokoła Szamocin bramki zdobyli: Filip Warnke dwie, Hubert Wypchło dwie, Mateusz Rakowski dwie, Adrian Szulc i bramkarz Robert Makowski po jednej.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe