Leśnik Margonin bez punktów w meczu z Zamkiem Gołańcz

Leśnik Margonin przegrał pierwszy mecz pod kierunkiem nowego trenera Bernarda Szmyta, ale grali bardzo ambitnie i to był dobry mecz.

W sobotę 30 września Leśnik Margonin podejmował zespół Zamek Gołańcz w meczu o mistrzostwo V ligi.

Leśnik w pierwszej połowie bardzo intensywnie atakował, miał dużo sytuacji do zdobycia bramki, ale w 32 minucie goście przeprowadzili akcję, która zakończyła się zdobyciem bramki na 0:1. W drugiej połowie jeszcze bardziej atakował, ale to ponownie goście w 94 minucie zdobyli drugą bramkę na 2:0. Ostatecznie po zaciętym meczu Leśnik uległ 2:0, który obejrzało 141 kibiców.

Bernard Szmyt trener Leśnika Margonin:

Zespół grał ambitnie, przegraliśmy, ale ogólnie był to dobry mecz w wykonaniu zawodników Leśnik i z gry zespołu mogę być zadowolony.