Korona Stróżewo wygrała, Polonia Chodzież i Leśnik Margonin remisy.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Piłka nożna

W klasie okręgowej Sokół Szamocin przegrał na własnym boisku z z zespołem Noteć Rosko 1:4.
W klasie A. Iskra Wyszyny przegrała u siebie 0:3 z Wełną Rogoźno. Natomiast Leśnik II Margonin wygrał w Białośliwiu 1:3, dla Leśnika bramki zdobył Waldemar Łochowicz. W B klasie Kłos II Budzyń wygrał we Wrzeszczynie 3:2, dla Kłosa wszystkie bramki zdobył Krzysztof Troczyński.

V Liga
W V lidze Leśnika Margonin podejmował zespół Wiara Lecha z którym zremisował 1:1, dla Leśniak w 32 minucie bramkę zdobył Dariusz Walczak, a w 72’ goście wyrównali.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Był to bardzo dobry mecz, emocjonujący, wiele dobrych akcji z obu stron i był to zasłużony remis.

Polonia Chodzież przegrała w Łobżenicy 2:1, dla Polonii bramkę zdobył Kuba Szołdra w 51’, niestety Oskar Machowski otrzymał dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną.

Sergiusz Grabowski trener Polonii: Zespół walczył od początku do końca o zwycięstwo i za to należy pochwalić drużynę. Chcieliśmy zrealizować nasz plan na ten mecz. Nie można popełniać błędów indywidualnych, tak prostych przy stałym fragmencie gry. Czeka nas surowa analiza, a ten mecz powinniśmy przynajmniej zremisować

Korona Stróżewo wygrała we Wronkach 3:0.

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Dodaj ogłoszenie