Korona Stróżewo lepsza w meczu z Kłosem Budzyń

Kłos Budzyń stracił pozycję wicelidera po meczu z Koroną Stróżewo. Kłos w pierwszej połowie był lepszy, a w drugiej wszystko się zmieniło.

W sobotę 7 października Korona Stróżewo podejmowała Kłosa Budzyń w meczu o mistrzostwo V ligi.

Kłos wyżej w tabeli rozpoczął bardzo dobrze pierwsza połowo bezwzględnie lepsza dla gości, który miał okazję do zdobycia kilku bramek.
Druga połowa to zupełnie inny mecz Korona zupełnie inaczej jak w pierwszej połowie, bo już w 60 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Freske na 1:0, siedem minut później Daniel Kryś także z bliska podwyższa dla Korony na 2:0. W 70 minucie zawodnik Kłosa faulował w polu karnym i sędzia zarządził rzut karny, którego skutecznie wykonał Patryk Polak z Korony na 3:0. Pod koniec meczu doszło jeszcze do przepychanek pomiędzy zawodnikami. Takim wynikiem mecz się zakończył, który obejrzało 96 kibiców.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń:

Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. Powinniśmy ten mecz zamknąć w pierwszej połowie. Mocno się napracowaliśmy na to żeby dojść do sytuacji strzeleckich, ale jak nie oddajemy strzałów tylko chcemy z piłką wejść do bramki to później to wszystko się mści. W drugiej połowie posypała nam się gra. Wkradła się nerwowość i prosto stracona pierwsza bramka. Nie zwieszamy głów i pracujemy dalej żeby w następnym meczu zespół pozytywnie zareagował na dzisiejsza porażkę.

Michał Garczyński trener Korony Stróżewo:

Słabsza pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Nie realizowaliśmy tego co sobie założyliśmy. W drugiej połowie już kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Wyprowadziliśmy 3 ciosy, które dają nam w tym momencie 6 miejsce w tabeli i 3 punkty straty do lidera. Walczymy dalej o jak najlepszą lokatę w tabeli.