Korona Stróżewo bez punktów w meczu z Zamkiem Gołańcz

Korona Stróżewo nadal bez punktów, kolejny rywal Zamek Gołańcz był lepszy

W sobotę 25 marca Korona Stróżewo podejmowała Zamek Gołańcz w meczu o mistrzostwo V ligi.

To był bardzo dobry mecz obu drużyn, ale ostatecznie lepszy okazał się Zamek. Goście po przerwie zdobyli pierwszą bramkę, za chwilę gospodarze po bramce Jakuba Freskie zremisowali na 1:1. Pod koniec meczu goście zdobyli drugą bramkę na 1:2 i takim wynikiem mecz się zakończył, który obejrzało 118 kibiców.

Mateusz Kunysz trener Korony Stróżewo:

Pierwsze piętnaście minut spotkania to zdecydowane ataki i przewaga drużyny gości, którzy często przebywali w tym czasie na naszej połowie. Po kwadransie gry mecz się wyrównał i każda z drużyn miała okazję na zmianę wyniku. Końcówka pierwszej połowy należała do Korony, która stworzyła kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki, zabrakło skuteczności. Po przerwie chwila dekoncentracji i tracimy bramkę, nie podłamuje to drużyny i po kilku minutach odrabiamy straty. Mecz był bardzo wyrównany i remis wydawał się sprawiedliwym wynikiem, jednak błąd popełniony w wyprowadzeniu piłki skutkuje drugą bramką dla Zamku. Martwi mnie, że przegrywamy drugi mecz, bo zarówno w Łobżenicy, jak i dzisiaj w meczu z Gołańczą absolutnie nie byliśmy drużyną słabszą. Korona jest dobrze przygotowana, trzeba tylko wrócić na właściwe tory, to jest wygrać najbliższy mecz.