MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kolejny etap prac remontowych w budynkach na plaży w Szamocinie

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Gmina Szamocin realizuje kolejny etap związany z remontem pomieszczeń i otoczenia na plaży przy jeziorze Siekiera w Szamocinie.

W Szamocinie odbywa się modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynku przy kąpielisku ul. Parkowa 2 w Szamocinie z wymianą ogrodzenia. Wykonawcą wybranym do realizacji zadania została firma AJ INWESTYCJE Patrycja Jaśkiewicz

Przedsięwzięcie obejmuje m.in. wymianę posadzek, płytek, sufitów, renowację i odświeżenie ścian, oraz wymianę wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, a także dostosowanie ich do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Modernizację ogrodzenia i wykonanie podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

Cel operacji: Poprawa warunków rekreacyjnych plaży miejskiej w Szamocinie poprzez modernizację pomieszczeń sanitarnych w budynku przy kąpielisku i modernizację ogrodzenia. Inwestycja realizowana jest w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zamówienie dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, w kwocie 192 689,00 zł w ramach podpisanej 7 września 2023 r. umowy z Zarządem Województwa Wielkopolskiego.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na chodziez.naszemiasto.pl Nasze Miasto