Kolejne trzy punkty dla Polonii Chodzież po meczu w Kępnie

Polonia Chodzież pod wodzą Dawida Kisiel radzi sobie coraz lepiej. W poprzednim meczu Poloniści zremisowali, a w ostatnim meczu w Kępnie swobodnie wygrała 0:2.

Najwidoczniej Polonia Chodzież pod kierunkiem 26 letniego trenera Dawida Kisiel powoli wychodzi z kryzysu, bo w sobotę 16 września wygrała mecz wyjazdowy w Kępnie 0:2, a poprzednio zremisowała.
W 20 minucie Appiah Ibrahim strzelił po dośrodkowaniu Jakuba Zbieralskiego na 0:1. W drugiej połowie Correa dobił strzał Appiah Ibrahim i 2-0

Dawid Kisiel trener Polonii Chodzież:

Pojechaliśmy do Kępna z celem zdobycia 3 pkt. Cel został zrealizowany. Drużyna spełniła wszystkie założenia taktyczne co w rezultacie przeniosło się na sytuacje bramkowe, które wykorzystał Ibrahim i Corea, Tak naprawdę mogliśmy spokojnie wygrać większa ilością bramek, niestety nie byliśmy skuteczni we wszystkich sytuacjach które sobie stworzyliśmy. Cieszy zwycięstwo i ważne 3 punkty. Drużna w kolejnym meczu pokazała charakter oraz zostawiła serce na boisku. Dziękujemy kibicom za wsparcie i obecność.