Kłos Budzyń wiceliderem V ligi po meczu z Wełną Skoki

Na pierwszym planie Artem Szewczuk po zdobyciu bramki dla Kłosa na 1:0.
Na pierwszym planie Artem Szewczuk po zdobyciu bramki dla Kłosa na 1:0. Piotr Ślęzak
Kłos Budzyń utracił pozycję lidera po meczu z Wełną Skoki remisując 2:2. Obecnie zajmuję pozycję wicelidera z jednopunktową przewagą do Zamku Gołańcz.

W sobotę 30 września Kłos Budzyń podejmował Wełnę Skoki w meczu o mistrzostwo V ligi.

Mecz opóźnił się o kilka minut z powodu spóźnienia sędziego, ale tuż przed meczem były życzenia i gratulacje dla działacza Kłosa i byłego kierownika drużyny Sławomira Galona z okazji 40 urodzin.

Następnie rozpoczął się mecz już w 10 minucie piękną bramką z 18 metra po ziemi popisał się rewelacyjnie grający Artem Szewczuk po podaniu Jakuba Łosia. Kłos miał jeszcze dużo sytuacji do zdobycia bramki.

W drugiej połowie goście wyrównali w 58 minucie, ale w 79 szybka odpowiedź Kłosa zamieszanie pod bramką gości i bramkę zdobył Rafał Skiba po asyście Artura Bredowa na 2:1.

Goście w 85 minucie grali w 10 po czerwonej kartce ( 2x żk. ), ale wtedy kilkukrotnie przyspieszyli swoją grę co przyniosło im drugą remisową bramkę na 2:2 w ostatnich minutach i takim wynikiem mecz się zakończył który obejrzało 254 kibiców.

Niestety Kłos po tym remisie traci pozycję lidera na rzecz Zamku Gołańcz, zajmując pozycję wicelidera z tą samą liczbą punktów co Piast Kobylnica.