Kłos Budzyń- Polonia Chodzież kolejne derby w Stróżewie

W sobotę odbył się kolejny mecz derbowy pomiędzy Kłosem Budzyń a Polonią Chodzież.

W sobotę odbył się kolejny mecz derbowy pomiędzy Kłosem Budzyń a Polonią Chodzież. Polonia w pełnym składzie, Kłos braki kadrowe zastąpił kilkoma juniorami co nie wystarczyło i przyniosło wygrana Polonii. Obie drużyny spotkały się na boisku w Stróżewie od pierwszych minut meczu było widać przewagę Polonistów i już w 11 minucie po zamieszaniu przy bramce Kłosa wpadł gol samobójczy i Polonia objęła prowadzenie 0:1. Poloniści nie tracili czasu bo w 27 minucie piłkę z rogu dostaje Radosław Kępczyński i podwyższa wynik na 0:2. W 32 minucie na 0:3 strzela Adam Urbański, a w 39 Michał Bendkowski na 0:4. Po przerwie nie odpuszczali i w 60 minucie ponownie dla Polonii strzela Radosław Kępczyński. Jeszcze w doliczonym czasie zawodnik Kłosa faulował w sowim polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, którego skutecznie wykonał Mateusz Mach ustalając końcowy wynik na 0:6 dla Polonii. Mecz w Stróżewie obejrzało 143 kibiców.

Michał Węgrzyn trener Kłosa: Zespół Polonii lepszy pod każdym względem, praktycznie wszystkie bramki po naszych błędach. Musimy grać dalej.

Paweł Sudoł kierownik Polonii: Założenia zostały zrealizowane w 100% , drużyna zagrała bardzo dobrze. Brawo dla chłopaków.