Kłos Budzyń nie dał żadnych szans drużynie Sokół Damasławek. Korona i Sokół bez punktów.

Wojciech Bryhczyński zdobywca dwóch bramek dla Kłosa Budzyń
Wojciech Bryhczyński zdobywca dwóch bramek dla Kłosa Budzyń Piotr Ślęzak
Kłos wiceliderem okręgówki. Sokół i Korona porażki

W sobotę 23 października Kłos Budzyń podejmował Sokół Damasławek. Kłos był faworytem w tym meczu i nie było większych niespodzianek.

Na początku meczu błyskawiczna akcja Wojciecha Bryhczyńskiego, który w 4 minucie zdobył pierwszego gola dla Kłosa. Kilka minut później Dominik Szymański podwyższa ten wynik na 2:0 dla gospodarzy. W 23 minucie Wojciech Bryhczyński ponownie zdobył gola na 3:0.

Po przerwie

Po przerwie w 58 minucie Adam Simiński strzelił czwartą bramkę dla Kłosa, a dwie minuty później Remigiusz Łuszczyński zdobył honorowego gola dla Sokoła. Mecz zakończył się wygraną Kłosa Budzyń 4:1, który obejrzało 205 kibiców.

W najbliższą sobotę 30 października mecz na szczycie okręgówki pomiędzy liderem Orkanem Śmiłowo i wiceliderem Kłosem Budzyń, start o 13.00 na boisku w Śmiłowie.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń:

Jestem zadowolony z gry jaką prezentowaliśmy w pierwszej połowie, zdominowaliśmy przeciwnika i szybko otworzyliśmy wynik. Nieco słabsza druga połowa, ale i tak stworzyliśmy sytuacje stu procentowe, niestety zabrakło spokoju w wykończeniu tych akcji. Z meczu na mecz prezentujemy coraz lepszą grę a to napawa optymizmem.

Sokół Szamocin przegrał 3:0 z Iskrą Krajenka, a Korona Stróżewo uległa na własnym boisku z Przemysław Poznań 2-6.