Kłos Budzyń nie dał żadnych szans drużynie Radwan Lubasz

Adam Adaś Simiński, Kacper Fifer, Filip Czerwiński, Szymon Siwy Troczyński, Kamil Czaja Czajkowski z Kłosa Budzyń Piotr Ślęzak
Kłos kontra Radwan

W sobotę 20 listopada Kłosa Budzyń podejmował Radwan Lubasz w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej.
W pierwsze minuty meczu to zdecydowana przewaga gości, zawodnicy z Lubasza intensywnie atakowali i stworzyli kilka dobrych sytuacji.

Jednak po tym czasie zawodnicy Kłosa pokazali że są w dobrej formie i w 14 minucie Szymon Siwy Troczyński zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy.

Po przerwie w 59 minucie piękna akcja Adama Simińskiego, który podał do Filipa Czerwińskiego, a ten taktycznym kopnięciem po ziemi zdobył drugą bramkę dla Kłosa na 2:0.

Chwilę później niewielkie zamieszanie po bramce wykorzystał jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Kłosa Szymon Troczyński, który mocnym kopnięciem prawie z połowy boiska zdobył kolejną bramkę dla Budzynia. Mecz zakończył się zwycięstwem Kłosa 3:0, który obejrzało 107 kibiców.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa Budzyń:

Pierwsza połowa dość ciężka, poza strzelona bramka nie stworzyliśmy dogodnych sytuacji. Po przerwie, po małych korektach gra zaczęła wyglądać zupełnie inaczej, przejęliśmy inicjatywę i stwarzaliśmy sytuacje pod bramka przeciwnika. Myślę ze wynik mógłbyć zdecydowanie większy, zabrakło zdecydowania i chłodnej głowy. Teraz czeka nas ostatni ciężki mecz w Jastrowiu.