Kłos bez punktów w meczu z Meblorz Swarzędz i pożegnanie Frygi

Kłosa Budzyń w niebieskich strojach
Kłosa Budzyń w niebieskich strojach Piotr Ślęzak
Klos Budzyń w ostatnich meczach złapał zadyszkę i tak samo było w sobotę, gdzie przegrał 0;3. W najbliższą sobotę mecz w Chodzieży z Polonią o 14.00. W niedzielę o 12.00 pożegnanie piłkarza Krzysztofa Troczyńskiego

W sobotę 10 czerwca Kłos Budzyń podejmował zespół Meblorz Swarzędz w przed ostatnim meczu o mistrzostwo V ligi.

Kłos w ostatnich meczach złapał zadyszkę i w tym meczu było widać zmęczenie zawodników. Goście już w 4 minucie objęli prowadzenie na 0:1, kolejne bramki dla Meblorza wpadały w 67 i 73 minucie na 0:3. Taką wysoką przegraną mecz się zakończył, który obejrzało 127 kibiców wśród, których była kilkuosobowa grupa kibiców Meblorza.

W sobotę 17 czerwca ostatni mecz tego sezonu, Kłos Budzyń zmierzy się z mistrzem czyli z Polonią Chodzież. Mecz odbędzie się w Chodzieży o godzinie 14.00.

Natomiast w niedzielę 18 czerwca o godzinie 12.00 na stadionie w Budzyniu odbędzie się pożegnanie jednego z najlepszych i najskuteczniejszych zawodników ostatnich trzydziestu lat Krzysztofa Frygi Troczyńskiego, na które zarząd Kłosa zaprasza wszystkich piłkarzy, sędziów, działaczy, kibiców i sympatyków sportu z całego województwa.