Iskra Wyszyny po ciężkim meczu z Wartą Wartosław

Iskra Wyszyny podejmowała Wartę Wartosław

W sobotę 19 czerwca Iskra Wyszyny podejmowała Wartę Wartosław w meczu o mistrzostow klasy A.

Dobry mecz z obu stron, dużo walki i sytuacji bramkowych. Już w pierwszy minutach Iskra miała 2 doskonale sytuacje, aby wyjść na prowadzenie.

Jednak to goście pierwsi objęli prowadzenie po strzale z dystansu na 0:1, a przed przerwą gospodarze doprowadzili do remisu po bramce Miłosz Laskowski i asyście Radka Jopp. Po zmianie stron Iskra naciskała i kolejne 2 stuprocentowe sytuacje niewykorzystane. Goście ponownie wyszli na prowadzenie po karnym za faul. W 8O minucie Iskra wyprowadziła akcję prawym skrzydłem, gdzie Hubert Walkowiak podał do Miłosza Laskowskiego, który ponownie wykończył akcję i gospodarze wyrównali 2:2. Iskra kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla jednego z zawodników.