Iskra Wyszyny bez punktów w meczu inauguracyjnym

Z prawej strzelec bramki dla Iskry Mateusz Bednarek
Z prawej strzelec bramki dla Iskry Mateusz Bednarek Piotr Ślęzak
Iskra Wyszyny w pierwszym meczu o mistrzostwo klasy A podejmowała Wartę Wartosław i praktycznie w ostatnich minutach meczu wypuściła z rąk.

W sobotę 26 sierpnia Iskra Wyszyny podejmowała Wartę Wartosław w meczu inauguracyjnym o mistrzostwo klasy A.

Mecz rozpoczął się przy padającym deszczu i goście już w 19 minucie zdobyli pierwszą bramkę na 0:1, ale zawodnicy Iskry nie odpuszczali i w 24 minucie wyrównali po bramce Bartosza Antosika i asyście Huberta Walkowiaka. Kilka minut później Hubert Walkowiak ponownie rozpoczął piękną akcję, której efektem była druga bramka dla Iskry zdobyta przez młodziutkiego Mateusza Bednarka na 2:1. Iskra na fali zdobyła koleją bramkę na 3:1 po bramce Daniela Gapińskiego i asyście Huberta Walkowiaka.

Po przerwie Iskra widocznie zwolniła i tylko się broniła co nie było korzystne, bo goście zdołali zdobyć jeszcze trzy bramki w 76’, 85’ i 90 wygrywając 3:4. Mecz obejrzało 76 kibiców.