Hokej: Siekiera Szamocin w finale amatorskiej ligi w Pile

MH
archiwum
Zawodnicy hokejowej Siekiery Szamocin dotarli do finału amatorskiej ligi w Pile. O awans walczyli z Kameleonem Piła

Hokejowe rozgrywki ligi amatorskiej w Pile, rozgrywane na lodowisku w pilskim Aquaparku, dobiegają końca. Przypomnijmy, że bierze w nich udział Siekiera z Szamocina.

Chodzież: Stok narciarski znów działa. W sobotę zawody zjazdowe

Odbyły się już mecze rundy play-off, w których zmierzyły się cztery najlepsze drużyny z rozgrywek fazy wstępnej. Drużyna Siekiera z Szamocina zasłużenie wywalczyła awans do wielkiego finału. W walce o awans nasza drużyna zmierzyła się z zespołem Kameleon Piła.

W pierwszym meczu Szamocin pokonał Piłę aż 12:3; w pierwszej tercji 4:1, w drugiej był remis 1:1, a trzecia tercja znów zdecydowanie należała do naszego zespołu - 7:1. W drugim spotkaniu doszło do rewanżu - w tym meczu górą była znów drużyna Siekiery Szamocin, która pokonała zespół Kameleon Piła 10:4. Już w pierwszej tercji hokeiści szamocińscy objęli prowadzenie aż 5:0. W drugiej podwyższyli wynik o cztery kolejne gole, tracąc tylko jedną bramkę. W trzeciej zespół Szamocina dał wygrać Pile - 1:3.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67