Emocjonujący mecz na szczycie klasy A w Szamocinie

W Szamocinie spotkały się najlepsze drużyny klasy A Sokół Szamocin i MKP Powiat Pilski. Drużyna MKP Powiat Pilski jest liderem i potwierdził to wygrywając pewnie z Sokołem

W sobotę 10 czerwca wicelider klasy A Sokół Szamocin podejmował lidera zespół MKP Powiat Pilski czyli był to mecz na szczycie, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dla obu drużyn był to mecz o honor, bo już wiadomo, że obie drużyny awansują do klasy okręgowej.

MKP Powiat Pilski objął prowadzenie już w 15 minucie, Sokół wyrównał w 27 minucie po bramce Filipa Warnke na 1:1. Krótko przed przerwą goście znowu wyszli na prowadzenie na 1:2, a w 91 minucie meczu goście zdobyli trzecia bramkę na 1:3 i takim wynikiem mecz się zakończył, który obejrzało 206 osób.