Dobry występ Artura Mielocha w River Samsung Triathlon w Międzychodzie

Artur Mieloch ukończył River Samsung Triathlon w Międzychodzie na drugim miejscu w swojej kategorii

Znany w całej okolicy chodzieski trhatlonista Artur Mieloch ostatnio startował w zawodach River Samsung Triathlon w Międzychodzie i zajął dobre miejsce.

Artur Mieloch:

Międzychód, to mój pierwszy start w cyklu River Samsung Triathlon. Zawody te charakteryzują się tym, iż etap pływacki odbywa się rzece Warta. Nie jest to korzystne dla mnie, a zawody te traktowałem jako kolejny etap przygotowania do Mistrzostw Europy w Bilbao w aquathlonie, które odbędą się na koniec września.

Start ukończyłem na 10 miejscy Open i 2 miejsce w kat M30. O ile z pływania i z roweru jestem zadowolony, to niestety bieganie wyszło nie tak jak powinno. Na tym etapie stracił 4 pozycję. Kolejne zawody już 4 września w Poznaniu.

Panu Arturowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?