Dobre miejsce zawodników z powiatu chodzieskiego na XXV Zimowej Wielkopolskiej Spartakiadzie LZS

Zawodnicy reprezentujący Powiat Chodzieski zajęli dobre miejsca podczas Wielkopolskiej Spartakiady Zimowej LSZ

4 marca, reprezentacja powiatu brała udział w XXV Zimowej Wielkopolskiej Spartakiadzie LZS Mieszkańców Wsi Województwa Wielkopolskiego, o Puchar Marszałka Wielkopolskiego w Odolanowie.

Zawodnicy brali udział w 12 konkurencjach rekreacyjnych oraz 2 grach zespołowych – piłce siatkowej kobiet i halowej piłce nożnej mężczyzn. Drużyna piłki siatkowej kobiet z Chodzieży zajęła II miejsce, drużyna halowej piłki nożnej z LZS Sokołowo Budzyńskie zajęła V miejsce.
W konkurencjach rekreacyjnych najlepiej wypadli:

Iwona Ziółkowska z LZS Dziewoklucz, w podnoszeniu odważnika 12 kg. w kategorii kobiet do 70 kg zajęła I miejsce,
Dajana Pilarska z LZS Dziewoklucz w strzelaniu do bramki na punkty wystrzelała II miejsce,
Monika Fiałkowska z LZS Wyszynki w rzutach lotką do tarczy zajęła II miejsce,
Paweł Chałpniczak z LZS Prosna w podnoszeniu odważnika 17,5 kg, w kategorii mężczyzn do 85 kg zajął II miejsce,
Drużyna w przeciąganiu liny w składzie – Mateusz Pieńkos, Marcin Przybylski z LZS Prosna, Jacek Fiałkowski z LZS Wyszynki oraz Daniel Czekalski z Wyszyn, zajęła II miejsce,
Małgorzata Rujna z Wyszyn w podnoszeniu odważnika 12 kg w kategorii kobiet powyżej 70 kg zajęła III miejsce,
Grzegorz Każmierczak z Budzynia w podnoszeniu odważnika 17,5 kg, w kategorii mężczyzn powyżej 85 kg zajął pechowe IV miejsce.

Pozostali startujący zajęli dalsze miejsca ale również punktowane. Ogółem w Finale XXV Zimowej Spartakiadzie LZS zdobyliśmy 189 pkt. co w ostatecznej klasyfikacji powiatów dało nam IV miejsce.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników reprezentujących powiat chodzieski.