Dobre miejsca podczas Grand Prix Cross chodzieskich Kijomaniaków

Kijomaniacy Chodzież
Kijomaniacy Chodzież startowali w Trzciance w zawodach i zajęli bardzo dobre miejsca.

Sezon nordic walking trwa w najlepsze. Dobra passa walkerów z klubu Kijomaniacy Chodzież. Podczas zawodów ogólnopolskich Grand Prix Cross w Trzciance, w sobotę 19 sierpnia br., znakomicie spisała się w nich Agnieszka Lasota, która zwyciężyła w klasyfikacji wiekowej K 30 na 5 km, osiągając czas 38:35 a Lidia Serówka zajęła 3 miejsce, z czasem 39:34 w kategorii wiekowej K 50 W zawodach wystartowali także Andrzej Smolarski, który zdaniem sędziów poszedł dystans 5 km prawidłową doskonałą technikę marszu, a także Anna Ignasiak i Przemek Lasota.
Wszystkim reprezentantom klubu Kijomaniacy Chodzież i miasta Chodzieży, gratulujemy.