Czarny weekend drużyn seniorskich Kłosa Budzyń

O ostatniej kolejce zawodnicy obu drużyn seniorskich Kłosa Budzyń muszą jak najszybciej zapomnieć i w kolejnych meczach dać z siebie wszystko

Kibice drużyn Kłosa Budzyń przyzwyczajeni są do wysokich wygranych swoich drużyn, ale tego co się stało w ostatni weekend nikt się nie spodziewał.

W sobotę 22 października pierwszy zespół wysoko przegrał na wyjeździe w Łobżenicy, bo aż 10:1, dla Kłosa honorową bramkę zdobył Marcel Jankowski.

Natomiast w niedzielę Kłos II Budzyń zmierzył się z zespołem Sokół Kościerzyn Wielki. Gospodarze zaczęli bardzo dobrze, bo do przerwy wygrywali 2:0 po bramkach Krzysztofa Troczyńskiego.

Druga połowa to kompletne zupełnie inne gra, Kłos atakował, ale goście byli lepsi i zdobyli cztery bramki i mecz zakończył się wynikiem 2:4, który obejrzało 71 kibiców.