Ciężki mecz Leśnika Margonin z Pogoń Łobżenica.

Leśnik stoczył ciężki mecz

W sobotę 19 czerwca Leśnik Margonin podejmował wicelidera V ligi Polonię Łobżenicę.
To nie był szczęśliwy mecz dla Leśnika, bo już w pierwszych minutach goście zdobyli pierwszą bramkę z karnego na 0:1. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy goście zdobyli drugą bramkę tym razem z rzutu wolnego.

Po przerwie w 72 minucie goście zdobyli trzecią bramkę. W tym momencie Leśnik znacząco przyspieszył i w po zmieszaniu przy bramce Pogoni w 84 minucie Kacper Gaca z Leśnika zdobył honorową bramkę na 1:3. Niestety zabrakło już czasu i takim wyniki mecz się zakończył, który obejrzało 106 kibiców.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe